גם אם התקציב שלכם בלתי מוגבל וגם אם הגדרתם אותו בגבולות ברורים, עלות האירוע שלכם מתחלקת ל-2:

  • תשלום למתחם האירועים
  • תשלום לנותני השירות השונים

עוד הרבה לפני שזוגות מאורסים מעלים את השאלה בדבר העלות המשוערת של אירוע החתונה, הם בעיקר תוהים במי כדאי להשקיע יותר: בנותני שירות או במתחם האירועים. מדובר על שאלה קריטית וחשובה, אך חשוב להבין שחתונה מוצלחת מבוססת על בחירות מושכלות שתעשו בכל שלב בדרך. אחרי שבחרתם אולם אירועים בפתח תקווה שבו גם השקעתם את רוב התקציב שלכם, תצטרכו לבחור את נותני השירות השונים:

  • דיג'י
  • צלם
  • ספק אטרקציות
  • מעצב אירוע
  • מעצב שיער ומאפר
  • מעצבת שמלה וחליפה וכן הלאה

גם אתם, כמו עוד הרבה זוגות אחרים רוצים לקבל את המחירים הטובים ביותר מכל נותני השירות. בעוד ישנם ספקים שיציעו לכם מחירים קבועים לאורך כל ימות השנה, גם ישנם ספקים שתוכלו לרכוש מהם את השירות במחיר נוח יותר. הכירו את כל השיטות להוזיל את עלות הספקים!

1.בחרו ספקים מרשימת המומלצים של האולם

כמעט לכל מתחם אירועים ישנה רשימת מומלצים. מהי אותה רשימה? ריכוז של ספקים משלל תחומים, כאשר טיבם ידוע למנהלי האירועים ועל כן הם ממליצים עליהם. בעת שתעבדו עם ספק מתוך אותה רשימה, אתם צפויים לקבל מחיר טוב שזוגות אחרים לא מקבלים. שימו לב כי לעתים מדובר על הנחה כספית, אך לעתים ההטבה מגיעה בדמות דיל משודרג, חבילה גדולה יותר וכן הלאה.

2.קנו חבילה של ספק אחד שנותן כמה שירותים

אפשרות הוזלה נוספת היא לעבוד עם נותן שירות אחד המציע כמה שירותים שונים. לדוגמא: מעצב שיער שמציע גם איפור, צלם מגנטים שגם מציע שירות של זיקוקים בחופה או צלם סטילס שגם מציע חבילת צילום וידאו. בעת שאתם עובדים עם נותן שירות אחד וקונים ממנו כמה שירותים שונים, הוא יעשה לכם מחיר. מנגד, אם תבחרו בנותני שירות בודדים ותרכשו מהם שירות אחד בלבד, פוטנציאל החיסכון הוא כמעט אפסי.

3.מתחתנים בחורף? מחירים זולים מובטחים לכם

ואסטרטגיה נוספת שניתן לדבוק בה בכדי לקבל מחירים טובים יותר היא פשוט להתחתן בחורף. קהל המאורסים הישראלי גילה לאחרונה את חתונות החורף המגלמות בתוכן אפשרות גדולה לחיסכון כספי. ההוזלה הצפוייה לכם רלוונטית גם למתחם האירועים שמציע דילים נוחים יותר בחורף, וכך גם עם נותני השירות היוצאים במבצעים מפתים שלעתים רק בגללם כדאי להתחתן בחורף.

רוצים לשמוע פרטים על אולם אירועים בתל אביב ? לחצו כאן

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here