כ-30 ימים לפני האירוע הגדול שלכם, אתם בהחלט יכולים לשבת רגל על רגל ולספור לאחור את הימים בלוח השנה. כמעט. כחודש לפני האירוע הגדול שלכם, אילו פינות נוספות נותרו לכם לסגור?

1.שליחת ההזמנות לכל האורחים

מרבית הזוגות מפרסמים ברשתות החברתיות השונות וגם בקבוצות ווצאפ את מודעת SAVE THE DATE מספר חודשים לפני האירוע. הודות למודעה, כל האורחים יכולים לשריין את התאריך מבעוד מועד. ההזמנה הרשמית? אכן משחקת תפקיד רשמי בלבד, אך עם זאת חשוב לשלוח אותה ובזמן. את ההזמנות המסורתיות תוכלו לשלוח לאורחים שלכם כחודש לפני האירוע.

2.הכנת אישורי הגעה – MUST!

מספר ימים לאחר שליחת ההזמנות, תוכלו להעלות הילוך ולהתחיל לבצע גם את אישורי ההגעה. מאחר ומדובר על כחודש לערך לפני האירוע, גם סביר מאד שלא יהיה לכם את הפנאי לבצע את האישורים לבדכם. השקיעו את הסכום הנדרש והפקידו את המלאכה אצל חברה מקצועית המעניקה את השירות. מטרת האישורים? לדעת מי מגיע, מי לא ומי טרם יודע.

3.סידור שולחנות

לאורחים שלכם מצפה חווית אירוח נפלאה באירוע שלכם עם אולם אירועים בתל אביב. בכדי להבטיח כי כל אורח אכן יקבל יחס אישי ואת האירוח הטוב ביותר, עליכם גם לבצע סידורי שולחנות. בכל שולחן יושבים בין 8 ל-15 אורחים בהתאם לגודל השולחן במתחם בו אתם מתחתנים. החברה שביצעה עבורכם את אישורי ההגעה תמסור לכם את רשימת האורחים המגיעים, כאשר החלוקה מתבצעת על פי הזיקה בין האורחים.

4.מדידות אחרונות לפני האירוע

וכן, גם יש את שלב המדידות החשוב כל כך. נהוג לייחס את שלב המדידות אך ורק לכלות, אך גם הגברים מגיעים לעתים למדידות אחרונות לפני האירוע. שלב המדידות הוא הרגע בו ניתן לבצע תיקונים אחרונים, טאצ'ים שיהפכו את החליפה או השמלה למדויקים יותר ובעיקר להנות מתחושה טובה. בהחלט כדאי שלא לוותר על שלב המדידות – הוא אמור להעניק לכם שקט ולמנוע הפתעות של הרגע האחרון.

5.סידורים אחרונים עם מנהל האירועים

וכן, כדאי בהחלט לדבר עם מנהל האירוע שלכם. למרות שאתם נמצאים איתו בקשר רציף, כדאי בהחלט להזכיר לו שאתם מתחתנים בעוד כמה ימים. שיחת הטלפון בסמוך לאירוע מאפשרת לכם לעשות עוד כמה דברים:

  • למסור את טיוטת סידור השולחנות האחרונה
  • לוודא מול מנהל האירועים שכל הפינות נסגרו
  • לתאם את שעת ההגעה שלכם לאחר הצילומים
  • להציף חששות, לשאול שאלות ובעיקר להנות מצפירת הרגעה

בכדי ליצור קשר עם אולם אירועים בתל אביב לחצו כאן

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here