זה לא סוד שישנם אנשים של קיץ ואנשים של חורף. אותה העדפה לעונה בשנה לא באה לידי ביטוי רק בתחושות, דיכאון חורף או תחושת "היי" בקיץ, אלא גם בקבלת החלטות שונות. כך לדוגמא, שיבוץ אירוע החתונה בעונה החביבה על בני הזוג.

למרות שעונת האירועים על פי חוקי הספר היא עונת הקיץ, יותר ויותר זוגות מקבלים את ההחלטה לחגוג את אירוע האהבה הגדול שלהם דווקא בחורף. גם אם אתם אנשים של קיץ, וגם אם אתם חוששים כי חתונה חורפית תגרום לכך שפחות אורחים יגיעו – חתונת החורף בהחלט יכולה להתאים לכם!

שוברים את המיתוס: חתונה בחורף היא לא חתונה פחות טובה

ענף האירועים הוא ענף שיודע אינספור מיתוסים, אגדות אורבניות ושמועות חסרות כל בסיס. המיתוס הנפוץ ביותר בכל הקשור לאירוע חורפי הוא בדבר טיבו: ישנם זוגות המשוכנעים כאירוע חורפי הוא פשוט אירוע פחות טוב. חשוב להבין כי לכל עונה ישנה המאפיינים הייחודיים שלה, ואותם מאפיינים משפיעים על אופי האירוע.

אירוע אהבה חורפי הנחגג עם אולם אירועים בתל אביב, יהיה אירוע רומנטי יותר, חמים יותר וכזה שנערך במתחם הפנימי של האולם בלבד. מנגד, אירועים קיציים הם לרוב אירועים המאופיינים באווירת קיץ-מסיבתית, עם אפשרות לחגוג בשני החללים של האולם – החיצוני או הפנימי.

תאמו ציפיות עם עצמכם, נסו להבין איך נראה אירוע החלומות שלכם, אפיינו את האירוע שלכם בצורה נרחבת ככל הניתן וכך תוכלו לדעת גם אתם איזו עונה היא האידיאלית ביותר עבורכם לחגיגת האירוע הגדול של חייכם. אירוע חורפי הוא מראש אירוע פחות טוב כי הוא נערך בחורף? בהחלט לא.

יגיעו אליכם פחות אורחים כי אתם מתחתנים בחורף?

כשאתם חוגגים אירוע, אתם מזמינים את קהל האורחים הקרוב אליכם ביותר. אותו קהל מחכה לאהוב אתכם, לשמח אתכם ולעטוף אתכם ביום המיוחד שלכם ללא כל תלות בעונה, יום או שעת האירוע. ישנם זוגות שחוששים מאד מנוכחות דלה של אורחים, אך זהו רק חשש שלרוב אינו מתממש. בני המשפחה היקרים והחברים שאוהבים אתכם? הם רק מחכים להזמנה שלכם!

חתונה חורפית: הזדמנות לדיל משתלם במיוחד

אז איך הפכו בשנים האחרונות האירועים החורפיים ללהיט של ממש? מדובר על מכלול של כמה פרמטרים:

  • רצון לחגוג באווירה רומנטית-חורפית
  • זוגות שרוצים להתחתן סמוך לאירוסין
  • דילים משתלמים!

אותם דילים מוצעים על ידי מתחמי האירועים ונותני השירות גם יחד. חתונה בחורף מזמנת לכם אפשרות לחסוך לא מעט כסף, ליהנות מדילים מורחבים וחבילות חתונה משתלמות יותר.

מעוניינים ליצור קשר עם אולם אירועים בתל אביב ? לחצו כאן

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here