אם יש דבר שנכון לעשות לאורך ארגון אירוע כמו חתונה, הוא ללמוד מטעויות של זוגות אחרים. במקרה זה, מטעויות של כלות: רגע לפני שגם את רוכשת את נעלי העקב הלבנות לאירוע האהבה הגדול שלך, כדאי שתדעי כי נעל שטוחה תעניק לך נוחות לאורך כל היום, בדגש על רחבת הריקודים. גם כלות יכולות לנעול נעל שטוחה ונוחה המסייעת ביציבה נכונה, תוך מתן תמיכה אידיאלית.

כלה וחתן רצים על גשר

קהל האורחים יתרגש ממך גם בלי נעלי העקב:

המון כלות בטוחות כי הן נבחנות מכף רגל ועד ראש על ידי האורחים. אכן, הכלה במידה רבה היא הפנים של האירוע, אך האם זה אומר שהנוחות שלה פחות חשובה? חד וחלק, לא. קהל האורחים מבוסס על המשפחה הקרובה ועל החברים הטובים, כך שאת אמורה להרגיש הכי בנוח בעולם – גם עם הנעליים שתבחרי וגם אל מול האורחים לך. מנהלי האירועים של אולמות אירועים בתל אביב, ממליצים דרך קבע לכלות לדבוק בהופעה כמה שיותר נוחה – זאת מאחר ומצפה לכל כלה יום ארוך המתחיל בשעות הבוקר ומסתיים בשעות הקטנות של הלילה. בסופו של דבר, הנראות הייחודיות שלך ככלה מובטחת גם עם נעליים שטוחות.

רחבת הריקודים מחכה לך, ומה איתך?

השלב הקריטי ביותר באירוע בכל הקשור לנעלי העקב הוא כמובן שלב רחבת הריקודים. הזוגות מחכים בעיקר לשלב זה, שכן רחבת הריקודים מסמלת את חגיגת האהבה הגדולה ואת הסטטוס הזוגי החדש – נשואים. בעוד כל האורחים רוקדים וקופצים מאושר, המון פעמים הכלות נעות בחוסר נוחות על הרחבה – זאת הודות לנעלי העקב. נעליים שטוחות בצבע לבן או בכל צבע אחר הנבחר על ידך, הן הפתרון האידיאלי שיכול להעניק לך את הנוחות הנדרשת. אפשרות נוספת העומדת לרשותך היא להיות עם נעלי עקב לאורך קבלת הפנים והחופה, ולאחר מכן להחליף לנעל שטוחה.

נעלי עקב בחתונה כהוצאה מיותרת שתוכלי לחסוך:

יחד עם זאת, זיכרי תמיד כי גם נעליים שטוחות עושות את העבודה. רכישת נעל עקב מיוחדת לאירוע החתונה תעלה לך לבטח מאות שקלים, ובמידה רבה ניתן לחסוך את ההוצאה הזו. זיכרי כי את הכי יפה כשנוח לך, כאשר אין כל משמעות לנעל אותה תנעלי. הנראות הייחודית שלך ככלה ביום חתונתך מושפעת מההילה שסביבך ומשמלת הכלה הקסומה שתבחרי ללבוש. אם יש אירוע שבו את אמורה לתת לעצמך להרגיש בנוח הוא אירוע החתונה שלך.

מעוניינים לשמוע גם על אולמות אירועים במרכז לחץ כאן

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here