גם אתם, כמו עוד זוגות מאורסים אחרים, לא מאמינים כמה ניתן להתעכב על השאלה: באיזו עונה להתחתן? ואכן, עליכם לבחור עונה אחת בלבד מתוך ארבע עונות שבה תתחתנו. לכל עונה המאפיינים שלה, ולכל עונה בשנה גם מוצמד מחיר שונה שתצטרכו לשלם.

אם מדפדפים ב"ספר החוקים" של ענף האירועים, מגלים כי העונה הפופולארית והנחשקת ביותר בכל הקשור לחתונות היא עונת הקיץ. עם זאת, לא ניתן לקבוע מראש עבור כל זוג כי זו העונה המתאימה לו ביותר. כך, גילו עוד ועוד זוגות את עונת החורף. למרות הגשמים והטמפרטורות הנמוכות, עונת החורף הפכה בשנים האחרונות לעונה לגיטימית להתחתן בה. אז למי היא מתאימה ומה יוצא לכם מאירוע אהבה חורפי?

חתונה חורפית, חורף חם ורומנטיקה גדולה

כל עוד אתם בוחרים באולם סגור מתוך אולמות אירועים בפתח תקווה, עונת האירוע לא באמת צריכה לשנות לכם משהו. בעת שהאורחים שלכם נכנסים אל אולם האירועים המעוצב, העונה כלל לא רלוונטית. החתונות בחורף הן חתונות המסתמנות כרומנטיות יותר וכחמימות יותר, זאת למרות הטמפרטורות הנמוכות.

אם אתם אנשים של חורף, מתרגשים מרעמים וברקים ורואים בה כעונה המתאימה ביותר לחגוג אהבה, אין כל ספק כי זוהי העונה עבורכם. חתונה חורפית גם מספקת לכם תיעוד זוגי נפלא בנוף חורפי ותחושה אירופאית קרירה-חמימה. הקיץ מסתבר, לא באמת קונצנזוס בקרב כל הזוגות.

דיל חתונות חורפי – על מה כולם מדברים?

המון פעמים מבינים את היתרון של החתונה החורפית דווקא בדיעבד. המוטיבציה הראשונית של לא מעט זוגות היא בעיקר המחיר המוצע מצד מתחמי האירועים ונותני השירות. עונת החורף היא הסגנית הראשונה של עונת הקיץ – בה מתקיימים רוב אירועי החתונה. בדיוק מסיבה זו, אתם צפויים לקבל דילים משתלמים שיכולים לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים במצטבר!

לדוגמא, ישנם זוגות שלא יכולים להרשות לעצמם להתחתן באולם יוקרתי, בעונת הקיץ וביום חמישי. מנגד, אותם זוגות יכולים עם התקציב שברשותם להתחתן באותו אולם אירועים ביום חמישי, אך בעונת החורף. בדקו אפשרויות וגלו עד כמה אירוע חורפי יכול להוזיל לכם.

"החשש שלנו שהאורחים לא יגיעו לאירוע בחורף"

אם יש חשש שניתן לשלול אותו הוא החשש הזה. האורחים שלכם יגיעו לעטוף אתכם ולאהוב אתכם היכן שלא תחגגו ומתי שלא תחגגו. אורח שלא יגיע לאירוע שלכם בחורף, הוא אורח שלא תכננן להגיע גם לאירוע הקייצי שלכם.

רוצים לקרוא על אולמות אירועים בתל אביב ? לחצו כאן

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here