ברור לכם כי על הזמנת האירוע שלכם תציינו פרטים כמו את שם מתחם האירועים, תאריך האירוע, שמותיכם ושמות ההורים שלכם. מה שלא ברור תמיד לכל הזוגות הוא באיזו שעה נהוג ומומלץ להזמין את האורחים. רגע לפני הדפסת ההזמנות – לפניכם המדריך המקוצר לבחירת שעת הזמנת האורחים:

חתן וכלה מחובקים רקע של פתתי שלג

חתונות ערב בקיץ: 19.30:

כל עוד אתם חוגגים את האירוע שלכם כאירוע קייצי, כזה הנערך בין החודשים אפריל לאוקטובר, נהוג להזמין את האורחים שלכם לשעה 19.30 בערב. בשיא הקיץ מדובר על שעה מוארת, כך שהאורחים שלכם שיגיעו אל שלב קבלת הפנים בזמן גם יהנו מהשקיעה הרומנטית לאורך האירוע שלכם. תמיד כדאי לזכור שמעטים האורחים הנצמדים לשעת ההגעה המצויינת, כאשר הם לרוב מגיעים כחצי שעה מאוחר יותר. שלב קבלת הפנים בכל אופן אורך כשעה וחצי.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על אולם אירועים במרכז כנסו ללינק המצורף

חתונות ערב בחורף: 19.00:

כידוע, בחורף מחשיך כבר בשעה חמש לערך, כך שטכנית אירועי הערב יכולים להתחיל כבר בשעה זו. בפועל, קהל האורחים שלכם הינו קהל עובד וכזה המחוייב למסגרות אחרות, כך שאין זה סביר להזמין אורחים לאירוע כמו חתונה בשעה זו. בעוד אירועי הקיץ מתחילים בשעה שבע, את האורחים באירועי החורף נהוג להזמין בשעה 19.30. מאחר ובשעה זו כבר חשוך לחלוטין, ישנם הזוגות שבוחרים להזמין את האורחים לשעה קצת יותר מאוחרת וכך להפוך את ההגעה שלהם לנוחה יותר ונטולת פקקים. הטווח המומלץ? בין השעה 19.00 לשעה 20.00.

חתן כלה ונוף מושלם

חתונות הצהריים: 12.00:

כידוע, גני אירועים בתל אביב מאפשרים לכם לחגוג גם באירוע צהריים ביום שישי. למרות מה שניתן לחשוב, גם אירועי הצהריים וגם אירועי הערב הינם אירועים של חמש שעות לערך, כך שאם השיקול שלכם היה אי פעם לבחור בחתונת ערב מאחר והיא יותר ארוכה, דעו כי אין כל הבדל בין סוגי האירועים. כל עוד השעון הינו שעון קיץ, תוכלו להזמין את האורחים שלכם לשעה 12.00, זאת מאחר והשבת נכנסת מאוחר יחסית. מנגד, באירועי החורף ההמלצה היא להזמין את האורחים לשעת קצת יותר מוקדמת – בין השעות 11.00 ל-11.30.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here