אחרי טבעת האירוסין, ההתרגשות הגדולה של המשפחות והסטטוס בפייסבוק, צריך להתחיל לעבוד. זוגות מאורסים רוצים לתכנן את החתונה המושלמת ביותר, ואת כולם מעסיקה אותה השאלה: כמה עולה להתחתן? התשובה לשאלה משתנה בהתאם לבחירות שתעשו, כאשר אלו שלושת המרכיבים שישפיעו על העלות ההתחלתית:

1.עונת החתונה – מחורף חם לקיץ לוהט

בכדי לענות על השאלה צריך בעיקר להבין איזה אירוע אתם רוצים לחגוג. המילה "חתונה" היא מילה מאד גדולה, כאשר היא מגלמת בתוכה אינספור בחירות שתצטרכו לעשות. הבחירה הראשונה וכנראה גם הקריטית ביותר בכל הקשור למחיר האירוע, היא עונת האירוע. ניתן לחלק את האירועים הנחגגים ל-2 קבוצות עיקריות:

  • אירועי החורף הנחגגים בין החודשים נובמבר למרץ
  • אירועי הקיץ הנחגגים בין אפריל לאוקטובר

אין זה סוד כי המחירים נקבעים על פי הביקוש של הזוגות. עונת האירועים כפי שהיא מוכרת לכולם היא דווקא בקיץ, מה שאומר שהמחירים בקיץ יהיו יקרים יותר. חשוב להבין כי שיבוץ האירוע בעונה מסוימת צריך להתבצע בראש ובראשונה על פי ההעדפה האישית שלכם. בעוד ישנם הזוגות שחולמים על מסיבה קייצית, ישנם הזוגות שהחלום עבורם הוא חתונה חורפית, חמימה ורומנטית.

2.יום האירוע – ראשון-שני או חמישי-שישי?

אחרי שהכרעתם בדבר עונת האירוע, תצטרכו לקבל החלטה נוספת: באיזה יום תרצו להתחתן? לא כל הזוגות מודעים לכך שלכל יום בשבוע מוצמד מחיר אחר. אם תגיעו אל גני אירועים בתל אביב ותבקשו את היום הזול ביותר בשבוע, יציעו לכם מנהלי האירועים את יום ראשון או שני.

היום החם ביותר בשבוע הוא יום חמישי, כאשר גם יום שישי מתומחר בהתאם מאחר ויש לו ביקוש. ככל שתתקדמו בתהליך תבינו כי החלטות שאתם מקבלים מונעות על ידי שיקולים תקציביים שעליכם לעשות. לא משנה כלל באיזה יום תתחתנו – האהבה הגדולה של האורחים תעטוף אתכם, האופוריה הגדולה שלכם תציף אתכם והאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח!

3.מתחם האירועים – עד כמה הוא מבוקש ומה יש לו להציע?

הפרמטר החשוב ביותר הוא מתחם האירועים בו תתחתנו. בישראל כיום ישנם מתחמי אירועים רבים, כאשר כל מתחם מציע לכם חוויה אחרת של אירוח. באירוע כמו חתונה אתם מבקשים לעצמכם את הטוב ביותר, ועבור הטוב ביותר לעתים צריך לשלם קצת יותר. התמקדו על מתחמים מומלצים ומבוקשים, המציעים חווית אירוח במתחם פנימי וחיצוני.

מומלץ בהחלט לא להתפשר על טיב ואיכות מתחם האירועים. אם אתם מחפשים אפשרויות הוזלה, נסו לכווץ את עלות האירוע באמצעות בחירה בעונה הזולה ביותר והיום הזול ביותר בשבוע.

מעוניינים לקרוא עוד על גני אירועים בתל אביב ? לחצו כאן

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here